• Головна
  • Жорстоко карати громадян, які здійснили злочини проти співробітників ТЦК та інших військових ,закликав Драпатий
06:52, Сьогодні

Жорстоко карати громадян, які здійснили злочини проти співробітників ТЦК та інших військових ,закликав Драпатий

Злочини, скоєні проти військових, мають бути жорстоко засуджені. Причому не лише суспільством, але й правосуддям. А винуватці мають понести покарання відповідно до закону.  Драпатий закликав жорстоко карати громадян, які здійснили злочини проти співробітників ТЦК та інших військових - one.ua" title="Драпатий закликав жорстоко карати громадян, які здійснили злочини проти співробітників ТЦК та інших військових

Таку позицію висловив у своєму Facebook командувач Сухопутних військ ЗСУ Михайло Драпатий. 

Воєначальник емоційно відреагував на випадки нападу на військовослужбовців, скоєні в тилу. Йдеться про вбивство військовослужбовця ТЦК у Пирятині на Полтавщині, а також про вибух у приміщенні Рівненського обласного ТЦК, які сталися вчора, 1 лютого. А сьогодні прийшла нова звістка з Павлограда на Дніпропетровщині, де стався вибух біля будівлі ТЦК. Там також військовий дістав поранення. 

Тоді як військові боронять державу на фронті, загибель від рук нападника у власному глибокому тилу – випадок поза межами розуміння. Водночас Михайла Драпатого дивує, що суспільство вже не так гостро реагує на такі випадки, а подекуди й намагається виправдовувати нападників.

"Ми вже бачили випадки приниження та агресії щодо наших військових, але не спостерігали гострої реакції суспільства. Тепер відбуваються збройні напади, і так діє ворог – він працює серед нас, поки ми роздивляємось, хто що лайкнув", – наголосив Драпатий.  

Драпатий закликав жорстоко карати громадян, які здійснили злочини проти співробітників ТЦК та інших військових - one.ua

Щоби ця пошесть не розповзалась по тилу, держава має блискавично і дуже жорстко реагувати на такі випадки. Кара за напад на військового має бути невідворотною і максимальною, що передбачена законом. Якщо держава і суспільно не будуть так реагувати, то такі напади на військових та їхнє цькування в тилу може стати буденністю. 

"Якщо суспільство перетравить ці напади, погані симптоми стануть діагнозом", – застеріг офіцер. 
Він каже, що останнім часом в українському суспільстві стало поширюватись небезпечне явище – зневага до військових. Воно небезпечне не лише тому, що загрожує життю та здоров'ю військовослужбовців, а ще й через те, що применшує подвиг українських вояків і містить у собі підрив моральних засад суспільства.
"Зневага до людини в пікселі починається там, де закінчується гідність", - підсумував воєначальник.

Інформує one.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...