У даній статті ми спробуємо визначитись, яку купити зарядну станцію в Києві. Адже, на сьогоднішній день, в інтернет – пошуковику кожного українця, запит, по типу зарядна станція купити Київ Sun Energy є найбільш розповсюдженим.
Портативне джерело живлення – це найкращий вихід сьогодні. Так як він є невеликого розміру, але здатний надати якісний струм та пришвидшену зарядку ваших девайсів. А також забезпечити на певний час живленням навіть велику побутову техніку. Завдяки цим можливостям, портативне джерело живлення не поступається генератору на бензині. Плюс до того, завдяки габаритам, їх можна без великих зусиль транспортувати з місця на місце автомобілем. Відрізняються зарядні станції ємністю батареї та потужністю. Враховуючи ці показники спробуємо визначитись з вибором.
Види зарядних станцій в Києві
Розглянемо, які ж саме види зарядних станцій в Києві можна придбати:
- Зарядна станція «EcoFlow». Має характеристики 512 Вт/год/500 Вт. Її вважають найшвидшою по часу заряджання. Після її зарядки, нею можна користуватись кілька днів без проблем. Також можна заряджати від сонячної панелі, і навіть від прикурювача в машині. Станція компактна, легка та сучасна. Є можливість підключати до 10 споживачів струму одночасно. Має хороший захист від холоду в погоду від – 20 та до 40 градусів тепла. З мінусів – невелика ємність АКБ. Вартість такої станції становить близько 21000 грн. в Києві.
- Портативна зарядна станція «BLUETTI PowerOak». Слугує для заряджання та забезпечення живлення https://sun-energy.com.ua/bezperebiyne-zhyvlenya/zaryadni-stancziyi/ Sun Energy приладам, що працюють від електрики. Завдяки різним портам є можливість підзарядити кілька ваших гаджетів разом – одночасно. А ще, дана станція має функцію бездротової зарядки, котра розміщена зверху на панелі приладу. Достатньо покласти ваш девайс зверху, як він почне заряджатись, не використовуючи кабель. Досить зручно, чи не так? Таким чином, зарядна станція може працювати в тих місцях, де відсутнє підключення до мережі. Ємність батареї 716 Вт/год, час роботи - 2500 годин. Потужність близько 1 кВт, що дає можливість використанню в домашніх умовах при перебоях електрики. Струм подається без перепадів, тому за техніку можна не хвилюватись. Вага – 10 кг, працює при 10 градусах морозу до сорока градусів тепла. Коштує близько 21000 грн. З мінусів – відсутність програмного забезпечення.
- Наступна зарядна станція «Bandera Power 180». Це наш вітчизняний виробник зарядної станції. Вага – близько 6 кг. В комплектації наявний чохол, що надає змогу переносити пристрій в руках. Слугує для можливості підключення електричної техніки різного виду, коли немає доступу до електричної мережі. Містить розетку 220 Вольт. Має обмеження щодо підключених споживачів – близько 150 Вт. Завдяки багатоканальності є можливість використання для військових. Заряджаючи тепловізори, дрони, рації, інші особисті гаджети. Перевагою є ще наявність LED – світильника. Завдяки наявній панелі, можна вмикати та вимикати пристрій, а також відслідковувати залишок заряду за індикатором. Можна заряджати від мережі та від автомобіля. Вартість в межах 27000 грн.
Існують ще подібні зарядні станції, на котрі можна звернути увагу за потреби. Але розглянуті нами не дарма потрапили у перелік кращих станцій. Отже, взявши до уваги плюси та мінуси вище перелічених станцій можна вибрати зарядну станцію в Києві для власного використання.
Одночасно, переглянувши ціни на зарядні станції в Києві, можна зорієнтуватися згідно вашим фінансовим можливостям. А завітавши на сайт Сан Енерджі підібрати ще безліч необхідних застосунків, що можуть знадобитися в домашньому використанні.